BOOOM! Trepça kërkon titullin me 4 përforcimet gjigante

BOOOM! Trepça kërkon titullin me 4 përforcimet gjigante

KB Trepça synon që në pjesën e mbetur të sezonit të ndryshojë gjithçka.

Skuadra nga “Minatori” ka pasur performanca të dobta në vjeshtë dhe në dimër, teksa renditet në fund të tabelës së Prince Caffe Superligës, shkruan Gazeta Olle.

Mirëpo, tashmë gjithçka ndryshon me të gjelbërtit që kanë bërë katër goditje të fuqishme në merkato për të kthyer sezonin përmbys.

Drilon Hajrizi ishte i fundit që u zyrtarizua, teksa para tij erdhën edhe tre basketbollistë të huaj të cilët kanë përvojë të hatashme në liga evropiane, por edhe paraqitje në Euro Ligë.

Mitrovicasit kanë ndryshuar edhe trajnerin, me turkun Serhat Sehit që do ta drejtojë skuadrën në vazhdim./GazetaOlle/

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *