Befason reja e Shkurtës, publikon foto të nxehta nga banjo – Ora Info

Befason reja e Shkurtës, publikon foto të nxehta nga banjo – Ora Info

Reja e Shkurtës publikon një imazh të nxehtë nga hapësira e banjos.

Edhe reja e Shkurte Fejzës tashmë është emër i njohur në mediat rozë.

Duke qenë aktive me poza të shumta, ajo gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Shumicën e kohës ajo është e afërt me ndjekësit e saj duke publikuar momente të shumta nga përditshmëria.

Sot, në imazhin e postuar nga hapësira e banjos ajo duket tejet e zjarrtë dhe e veçantë.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *