Basha e nis vitin me paralajmërimin e fortë: Nëse Rama nuk ndalet, Shqipëria do të përballet me krizë urie

Basha e nis vitin me paralajmërimin e fortë: Nëse Rama nuk ndalet, Shqipëria do të përballet me krizë urie

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, e ka nisur ditën me paralajmërim në rrjetet sociale, ku ka kujtuar fjalët e kryeministrit Rama kur ka ardhur në pushtet për ulje çmimesh dhe rritje mirëqenie. Për kryetarin e opozitës, çdo gjë ka ndryshuar për keq gjatë qeverisjes së socialistëve, ku çmimet janë rritur me 40%. Sipas Bashës, …

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *