Son bëhet objektiv i Real Madrid, Zidane e do atë në skuadër

Real Madridi pritet që të rekrutojë lojtarë të ri gjatë këtij afati por edhe në afatin e verës

13 herë kampionët e Europës thuhet se janë në përpjekje për ta transferuar yllin e Spurs, Heung-min Son.

Sipas Ekrem Konur, sulmuesi i Tottenhamit është në radarin e Real Madridit dhe është në listën e lojtarëve që kjo skuadër dëshiron që t’i transferojë.

Zinedine Zidane thuhet se është një adhurues i madh i jugkoreanit dhe do të përpiqet që të bëj ofertë për të në të ardhmen e afërt, pavarësisht moshës së tij.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *