Muriqi përsëri në stol, Inazghi starton me Caicedon

Muriqi përsëri në stol, Inazghi starton me Caicedon

Sot nga ora 15:00 luhet dueli në mes Lazios dhe Genoas në Serie A, përcjellë Gazeta Olle.

Kur kanë mbetur edhe më pak se një orë nga fillimi i ndeshjes tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Vedat Muriqi është lënë në stol nga trajneri i “lacialëve”, Simone Inzaghi.

Në vend të kosovarit është preferuar sulmuesi tjetër, Caicedo.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *