Manchester City triumfon ndaj Chelseas në “Stamford Bridge”

Manchester City triumfon ndaj Chelseas në “Stamford Bridge”

Drilon Hajrizi është basketbollisti më i ri i Trepçës.

Hajrizi është rikthyer pas një kohe të gjatë te skuadra ku realisht është rritur si basketbollist, shkruan GazetaBlic.

Hajrizi ka njoftuar me anë të një postimi në Facebook për rikthimin e tij, duke thurur edhe fjalë të mëdha për destinacionin e tij tashmë të ri e që për të është fole e vjetër.

Por, futbollisti i mirënjohur mitrovicas, Samir Sahiti ka thënë se ardhja e Drilon Hajrizit dhe kërkim falja e tij janë vetëm fjalë falso dhe e ka emërtuar atë si person non grata, që nënkupton përson të padëshiruar.

Mirëpo, një tjetër futbollist, Arbër Prekazi i ka reaguar atij duke i thënë keni luajtur në gjithë Kosovën dhe se është sportist, duke i dalur në mbrojtje Drilon Hajrizit.

The post Samir Sahiti godet ashpër Drilon Hajrizin pas rikthimit te Trepça, atij i reagon Arbër Prekazi appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *