Inter merr edhe fitoren e tetë radhazi, “shkatërron” Crotonen dhe i dërgon ‘sms’ Milanit

Inter merr edhe fitoren e tetë radhazi, “shkatërron” Crotonen dhe i dërgon ‘sms’ Milanit

Skuadra e Lazios sot takohet me Genoan.

Genoa e mirëpret Lazion me fillim nga ora 15:00, në kuadër të xhiros së 15’të të Serie A, përcjell GazetaBlic Sport.

Trajneri i Lazios, Simone Inzaghi ka vendosur të startojë me Caicedon në këtë sfidë – duke e lënë Muriqin në stol.

Ja formacionet zyrtare.

Lazio:

Genoa:

 

 

The post Genoa – Lazio, ky është vendimi për Vedat Muriqin appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *