Adelina Ismajli tregon pse e vendosi kryqin në qafë

Adelina Ismajli tregon pse e vendosi kryqin në qafë

Në “Tete a tete” me Adelinen, e ftuar në emisionin festiv është Zanfina Ismajli, e cila edhe një herë ka treguar origjinalitetin e saj.

Zanfina dhe Adelina i kanë bërë pyetje njëra tjetrës dhe kjo strategji dukej mjaftë interesante.

Zanfina, ka drejtuar pyetje të ndryshme drejtë të motrës.

Zanfina, e ka pyetur të motrën edhe për kryqin në qafen e saj, shumë të përfolur në media dhe popull.

Adelina ka përmendur emra shqiptar si Skënderbeu, Gjergj Fishta, Nënë Tereza e Anton Çeta, të cilët janë shqiptar të mëdhenj të krishter. Këngëtarja sikur donte të thoshte se kryqi në qafen e saj ishte si mirënjohje për këto figura historike shqiptare.

Ajo, gjithashtu tregoi që është pro perëndimit dhe asaj çfarë ka bërë perëndimi për vendin tonë.

The post Adelina Ismajli tregon pse e vendosi kryqin në qafë appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *