Fillim i mbarë i vitit për Harry Kane: Gol, fitore dhe një djalë!

Fillim i mbarë i vitit për Harry Kane: Gol, fitore dhe një djalë!

Milani po kalon nëpër një forme fenomenale këtë edicion të Serie A.

Në ndeshjen e parë të vitit të ri kalendarik, kryesuesit e ligës do të jenë mysafirë të Beneventos, me synimin e vetëm triumfin dhe qëndrimin në krye të renditjes tabelare, përcjell GazetaBlic.

Para pak çastesh, kuq e zinjtë përmes një komunikate zyrtare kanë publikuar listën e futbollistëve të ftuar.

Aty shihet rikthimi i Kjaer dhe Samu Castillejo, por shihet edhe munegsa e Theo Hernandez. Ylli i skuadrës do t’i mungojë Piolit në duelin e nesërm.

Lojtarët e grumbulluar për sfidën kundër Beneventos janë:

A Donnarumma, G Donnarumma, Tatarusanu; Calabria, Conti, Dalot, Duarte, Kalulu, Kjaer, Musacchio, Romagnoli; Calhanoglu, Castillejo, Diaz, Frigerio, Hauge, Kessie, Krunic, Tonali; Colombo, Leao, Maldini, Rebic.

/GazetaBlic/

The post Milani publikon listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen e nesërme, mungon ylli i skuadrës appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *