Milani skuadra më e mirë në bazë të pikëve të arkëtuara në vitin 2020

Milani skuadra më e mirë në bazë të pikëve të arkëtuara në vitin 2020

Robert Lewandowski është shpallur lojtari më i mirë i vitit nga FIFA për vitin 2020.

Polaku ka mposhtur konkurrencën e Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos, përcjell GazetaBlic.

Kujtojmë se Lewa ka fituar tripletën me Bayernin duke qenë lojtari kryesor i gjermanëve për sezonin 2019/2020.

Megjithatë, ai duket se nuk është ngopur nga ky fakt dhe së vitin 2021 e ka nisur menjëherë me punë. Ai ka postuar një fotografi në Facebook ku shfaqej në palestër duke ushtruar.

The post Robert Lewandowski nuk ngopet, ja se si e fillon vitin 2021 appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *