Numër rekord i infeksioneve të reja në Britani të Madhe

Numër rekord i infeksioneve të reja në Britani të Madhe

Lideri i VV-së, Albin Kurti ka uruar qytetarët për Vitin e Ri, njofton GazetaBlic.

Në një postim në Facebook, Kurti ka publikuar një fotografi me gruan dhe vajzën e tij, teksa ka shtuar se uron vërtet një vit të ri.

“Me dëshirë dhe shpresë për një Vit vërtet të Ri, të gjithë Juve dhe të dashurve Tuaj: Gëzuar 2021!”, ka shkruar ai.

The post Pranë gruas dhe vajzës, Kurti uron Vitin e Ri appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *