Munishi: Në vitin 2020 mësuam shumë duke vuajtur, shpresoj që në 2021 do të argëtohemi dhe punojmë lirshëm

Trajneri i mirënjohur kosovar, Ismet Munishi ka uruar ndjekësit e tij në “Facebook” për festën e Vitit të Ri.

Vitin 2020, Munishi e ka quajtur “vit të sakrificës së madhe”.

Ai shpreson që viti i ardhshëm të jetë një vit ku ne kemi nevojë të argëtohemi dhe të punojmë pa pengesa.

Shkrimi i plotë i Munishit:

Ishte një vit i sakrifices së madhe 2020.
Nga vuatja nxirren mësime fantastike dhe nëse viti qe po e lëjmë pas ka diqka pozitive atëher mund të themi se mesuam shumëqka duke vuajtur.
Shpresoj që viti 2021 të jet vit ku ne kemi nevojë  të argëtohemi , të shetisim lirshem dhe të punojme pa pengesa.
Miqët e mi ju deshiroj optimizem , shendet dhe çdo të mirë në 2021 .
Gëzuar
“.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *