Momenti komik: Trajneri i Newcastle “godet” gjyqtarin anësor

Liverpool dhe Newcastle kanë barazuar mbrëmë në kuadër të Premierligës, 0:0. 

Skuadra vendëse që drejtohet nga Steve Bruce ishte shumë afër goli dhe reagimi i këtij të fundit ishte i hatashëm.

Pas një mundësie të Wilson në afërsi të The Reds, goditja e këtij të fundit u ndërpre nga mbrojtësit e Liverpoolit.

Steve Bruce duke reaguar për këtë rast, zgjati duart lart, me ç’rast goditi gjyqtarin. Ai kërkoi mënjëherë falje.

Videon mund ta ndiqni më poshtë:

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *