Komuna e Skënderajt ndan nga 50 euro për personat e prekur nga Covid-19

Komuna e Skënderajt ndan nga 50 euro për personat e prekur nga Covid-19

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar ditën e sotme në Tiranë.

Dyshohet për dy viktima të gjinisë femërore që ishin motra me njëra-tjetrën.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e Astirit në rrugën “Astrit Dushi”.

Autori mësohet se është i dashuri i njërës prej viktimave dhe është shqiptar nga Maqedonia e Veriut i identifikuar si Përparim Tela.

Ai është larguar menjëherë nga ngjarja, ndërkohë që policia është vendosur në ndjekje të tillë.

Kanë nisur menjëherë hetimet në lidhje me ngjarjen.

The post Tronditet Tirana: Vriten dy motra në banesën e tyre, autori shtetas maqedonas appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *