E dashura e Robin Krasniqit filloi të kollitet në emision, ky është reagimi epik i moderatores shqiptare

E dashura e Robin Krasniqit filloi të kollitet në emision, ky është reagimi epik i moderatores shqiptare

Këngëtarja e mirënjohur Nora Istrefi ka filluar të praktikoj një profesion të ri.

Ajo së fundi ka postuar në faqen e saj zyrtare në Instagram, se ka vendosur të praktikoj profesionin të cilin e ka përfunduar.

Ajo ka njoftuar fansat për një studio të re për fotografi, duke qenë se ishte dëshirë e saj që një kohë të gjatë.

Ajo ka shënuar :

“Duke mare per baze qe kam perfunduar fakultetin e dizajnit te modes ,gjithemone me mu ka flejt deshira per te bere edhe dicka ma shume se muzika !
Po e nisi kete vit te ri me nje bisnes te vogel qe lidhet ngushte me fushat e mia te jetes ,perkatesisht me fotografine!
Nisur nga vetja dhe Renee, e di qe cdo nene do deshironte nje set fotografik gjate shtatzanise, te foshjnes se posalindur, me foshjen por edhe me komplet familjen !
Jam munduar dhe po mundohem te krijoj skena te bukura me ekipen time, momente te paharushme per me te dashurit tone.. Shpresoj do ju pelqej dhe do gjeni imagjinaten tuaj ne setet tona dhe projektet ne vazhdimesi.
 Love Nora”

 

The post Nora Istrefi ka hapur biznesin e saj më të ri appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *