Sot klasikja e Shqipërisë, Tirana-Vllaznia: Shkodranët për të dimëruar të qetë në krye!

Sot klasikja e Shqipërisë, Tirana-Vllaznia: Shkodranët për të dimëruar të qetë në krye!

Superiorja e Shqipërisë do të sjellë sot ndeshjet e fundit të vitit 2020. 

Klasikja e Shqipërisë, Tirana-Vllaznia, tërheq vëmendjen, me shkodranët që do të mundohen të marrin rezultat pozitiv për të dimëruar më të qetë në krye të klasifikimit.

Kampionët në fuqi duan tre pikët ndaj kryesuesve të kampionatit, për të shpresuar të mbajnë kurorën.

Kukesi-Teuta dhe Laçi-Partizani janë gjithashtu duele për të mos u humbur, ndërkohë që në plan për të mërkurën janë edhe Apolonia-Kastrioti dhe Skënderbeu-Bylisi.

Më poshtë ndeshjet e plota dhe oraret e tyre.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *