Mazrekaj shpërthen në Shqipëri, shënon dy gola nga largësia (VIDEO)

Me përmendjen e emrit Mentor Mazrekaj na kujtohen menjëher edhe goditjet e tij bombastike nga largësia.

Ish-ylli i Prishtinës dhe Partizanit gjeti golin pas një kohe të gjatë, këtë herë ai realizoi dy super gola nga largësia për Laçin, raporton Gazeta Olle.

Fantazisti u fut nga stoli kundër ish-skuadrës së tij, dhe në fund doli të jetë ai që po zgjidh takimin.

Mesfushori ofanziv realizoi në minutat 51′ dhe 68′ për t’i dhënë avantazhin skuadrës së tij.

Goli i parë i Laçit po ashtu është realizuar nga një “ish” tjetër i Superligës, Van-Dave Harmon.

Videot e golave të Mazrekaj: 

 

 

 

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *