Lajm i mirë për Muriqin, sulmuesi tjetër i Lazios vendos të largohet

Felipe Caicedo ka vendosur që të largohet nga Lazio, përcjellë Gazeta Olle.

Mediumet italiane afër skuadrës së Lazios dhe asaj të Fiorentinës, “The Laziali” respektivisht “Viola Nation” kanë raportuar se Caicedo do të largohet në Janar për të kaluar tek Fiorentina.

Ky lajm i shkon përshtati Vedat Muriqit që tani mbetet alternativa e vetme e Ciro Immobiles në pozitën e qendër sulmuesit.

 

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *