Filippo Inzaghi zgjedh dy trajnerët e vitit në Itali

Filippo Inzaghi zgjedh dy trajnerët e vitit në Itali

Tifozët e Liverpool dhe Everton nuk do të jenë në gjendje të mikpresin tifozë në ndeshjet e tyre në Anfield dhe Goodison Park pasi qyteti i tyre të futet në zonën 3 të masave të Covid-19.

Liverpool dhe Everton ishin të dy klubet e Premier League që po mikprisnin tifozë pas ndryshimeve në rregullat e nivelit, por tani do të duhet të luajnë të gjitha ndeshjet e tyre pa tifozë, pas vendimit të fundit të qeverisë, përcjell GazetaBlic Sport.

Qyteti i Liverpool kishte qenë në Nivelin e 2’të të kufizimeve të koronavirusit që nga 2 dhjetori.

/GazetaBlic Sport

The post Liverpooli dhe Evertoni marrin një lajm të keq, s’ka më tifozë në “Anfield” dhe “Goodison Park” appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *