Edhe Getinjo së shpejti do të bëjë dasmë

Edhe Getinjo së shpejti do të bëjë dasmë

Reperi Getinjo ka bërë një postim qesharak në Instagram.

Ai shihet se ka qenë në një event dasmor dhe siç duket e ka kapur lulen që e gjuan nusja, një zakon ky që ndodh thuajse në çdo dasëm.

I qeshur në fytyrë, reperi fotos ia la një shkrim ku tha se ditë të mira po vijnë, duke nënkuptuar që së shpejti dhe ai mund të martohet.

Deri më tani, reperi nuk ka ndonjë lidhje të deklaruar publikisht.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *