Beatrix Ramosaj publikon disa nga prapaskenat e këngë më të re “Dancing with the devil”

Beatrix Ramosaj publikon disa nga prapaskenat e këngë më të re “Dancing with the devil”

Miley Cyrus pranon se do të puthte Harry Styles para Justin Bieberit. 

Këngëtarja amerikane Miley Cyrus kohët e fundit u shfaq në një intervistë me Radio Radio të Mbretërisë së Bashkuar. Ajo luajti një lojë argëtuese të ‘Do You Rather’ në shfaqje.
Gjatë lojës, ajo u pyet nëse do të puthte Harry Styles ose Justin Bieber.

Miley u pyet rreth asaj se cilët të famshëm preferonte të puthte. Në fillim, asaj iu kërkua të zgjidhte midis Dua Lipa dhe Cardi B. Me një buzëqeshje, ajo tha se e kishte puthur tashmë Dua.

Ajo tha se më shumë do të zgjidhte Cardin pasi i pëlqente të bënte gjëra që nuk i kishte bërë kurrë më parë. Ishte diçka e re më parë, kështu që ajo do të puthte Cardin.

Më vonë, e njëjta pyetje u bë në lidhje me Harry Styles dhe Justin Bieber. Ndërsa u përgjigj në këtë pyetje, Miley ishte mjaft e qartë. Ajo zgjodhi Harry-n dhe tha se e njihte Justin që prej shumë kohësh dhe ai ishte si familja për të.

Ajo vazhdoi duke thënë se stili i modës së Harry-t kishte qenë tërheqës për të këto ditë dhe ai dukej vërtet mirë. Ajo gjithashtu tha se i  pelqente pamja e Harry-it dhe kishte shije shumë të ngjashme.

The post Miley Cyrus pranon se do të puthte Harry Styles para Justin Bieber appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *