“Gega nuk është nga ata që tërhiqet, stoli i Kukësit ka tritol poshtë”

“Gega nuk është nga ata që tërhiqet, stoli i Kukësit ka tritol poshtë”

Shokët e skuadrës në Real Madrid, Mesut Ozil dhe Jese Rodriguez mund të kthehen në shokë të skuadrës në Fenerbahçe.

Sipas asaj që raportohet nga Bild, të dy lojtarët mund të transferohen në Turqi në janar duke pasur parasysh nevojën për të rifilluar të luajnë pas muajve të fundit të kaluar jashtë fushave pas problemeve me Arsenalin dhe PSG, përcjell GazetaBlic Sport.

Ozil nuk ka luajtur asnjë minut me Arsenalin këtë edicion, pasi nuk është përfshirë në listën e lojtarëve të grumbulluar për Premierligë.

Ndërkohë, Jese është përjashtuar nga PSG për shkak të një skandali.

/GazetaBlic Sport

The post Befason Ozil, mund të transferohet tek gjiganti turk? appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *