Drita uron festat me video në stil kampionësh: Kujton fitoret ndaj Gjilanit & Sileksit dhe titullin kampion

FC Drita ka uruar festat e fundvitit me videon më kreative që kemi parë deri më tani në futbollin kosovar, shkruan Gazeta Olle.

Video e publikuar në faqen zyrtare në facebook ka brenda saj të gjitha momentet më të mira të skuadrës gjatë vitit që lëmë pas që kalojnë nga njëri futbollist tek tjetri në formë dhurate.

Kujtohen fitoret ndaj Sileksit dhe Gjilanit, por edhe titulli kampion… ndërsa dyshja e portierëve Maloku-Rexhepi bëjnë gëzuar me doreza veshur./GazetaOlle/

Kliko këtu për ta parë videon

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *