Vritet në mes të rrugës e dashura sekrete e deputetit

Vritet në mes të rrugës e dashura sekrete e deputetit

Një krim i rëndë raportohet nga Rusia, ku një balerinë është qëlluar për vdekje në një rrugë në Moskë, pasi dyshohet se kishte lidhje me një burrë që raportohet se është politikan.

Natalia Pronina, 30 vjeçe  u qëllua nga një vrasës i maskuar, i cili e ekzekutoi me pistoletë nga një distancë e afërt.

Image

Ajo u vra kur po kthehej në shtëpi pas provave dhe thuhet se agresori hodhi një granatë më parë, në mënyrë që të largonte vëmendjen nga të shtënat.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *