Këngëtarja e famshme tregon unazën e fejesës

Këngëtarja e famshme tregon unazën e fejesës

Ariana Grande është njohur më të fejuarin e saj në fillim të 2020-të.

Këngëtarja lidhjen e saj e ka nisur që nga janari.

Gjatë kohës së karantinës, Grande filloi ta drejtoj lidhjen e saj në hapa më të rëndësishëm.

Tashmë artistja e njohur është fejuar dhe sipas një burimi nga revista “People” thuhet se çifti janë shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Të dielën mbrëma Ariana kishte publikuar një imazh ku tregoi unazën e fejesës.


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *