Faton Avdullahu iu bashkua PDK-së, reagon Naim Miftari: Priteni tash Baton Haxhiun kur te nxjerr nëndetësen…

Faton Avdullahu iu bashkua PDK-së, reagon Naim Miftari: Priteni tash Baton Haxhiun kur te nxjerr nëndetësen…

Analisti politik, Faton Avdullahu, nga sot është bërë pjesë e PDK-së.

Avdullahu që dikur ishte këshilltar i ish-kryeministrit Isa Mustafa, nga dita e sotme është anëtarësuar në Partinë Demokratike të Kosovës.

Pas këtij anëtarësimi ka reaguar ish-eprori i lartë i UÇK-së dhe ish-agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari.

Miftari thotë se Avdullahu ishte huazuar në LDK nga PDK-ja.

Ky është reagimi:

E ditur nga komentet e tij si analist i ‘pavarur’ si dikur Driton Selmani në Klik dikur tv 21!

PDK e paskan kthye parashutistin e vet që e ka huazuar në LDK, veç priteni tani Botoni kur te nxjerr nga najë nëndetëse dikun që ka zbarkua në najë misione sikur Thaçi e Kadria nga aeroplani kur kishin pat kërcye pa parashutë!

BURIMI I LAJMIT
2020-12-28 17:51:58
Bota Sot

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *