Dafinë a e keni seriozisht me Dj Geek apo si është puna?

Dafinë a e keni seriozisht me Dj Geek apo si është puna?

Dafina dhe Dj Geek mu në vitin 2020 e zyrtarizuan lidhjen e tyre.

Por si çdo lidhje e çift tjetër edhe dyshja simpatike hasi në probleme të cilat i çuan shpesh edhe tek ndarja e rikthimi, shkruan “Kosovarja”.

Fotot e tyre të postuara së bashku, e çdo gjë rreth tyre u zhduk si përnjëherësh, ndonëse bashkëpunimin në muzikë nuk e ndalnin.

E siç duket këngëtarja dhe dj i njohur prapë u rikthyen së bashku.

Këtë po e dëshmon përshkrimi në foton e Dafinës e cila ka shkruar: “Ti je ai që m’plotëson”.

A thua a e kanë këtë herë seriozisht?


Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *