Befason Ozil, mund të transferohet tek gjiganti turk?

Befason Ozil, mund të transferohet tek gjiganti turk?

Milani është i interesuar të transferuar Riqui Puig si huazim nga Barcelona në janar.

Sipas Sky Sport Italia, Milan ka pasur një interesim për 21 vjeçarin, përcjell GazetaBlic Sport.

Ai nuk po merr minuta për të luajtur nën drejtimin e trajnerit të ri të Barcës, Ronald Koeman, kështu që po bën presion për një periudhë huazimi diku tjetër në janar.

Milan di të bëjë pazar me kësi lloj marrëveshje, pasi ata tashmë kanë Brahim Diaz në huazim nga Real Madrid dhe Diogo Dalot nga Manchester United.

/GazetaBlic Sport

The post Milan kërkon transferimin e yllit të Barçës appeared first on GazetaBlic.

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *