A është kjo policja më e bukur e Kosovës, hedhni një shikim fotografive të saj!

A është kjo policja më e bukur e Kosovës, hedhni një shikim fotografive të saj!

Policja e Kosovës, Linda Aliu, ka zgjuar kureshtjen e mediave të huaja me fotot e saja seksi, shkruan Express.

Ajo ka kohë që poston fotografi mjaft joshëse vetëm në bikini në llogarinë e saj në Instagram.

Linda së fundmi ka publikuar edhe një fotografi veshur në uniformen e Policisë së Kosores duke mbajtur në dorë armë të gjatë.

Për policen kosovare ka shkruar edhe revista britanike Express.co.uk. Aty thuhet se mijëra njerëz e kanë shpërndarë fotografinë e Linda Aliut e cila po e shijon punën e saj të ëndrrave si police.

Fotografia e Lindës me uniformën e policisë ka bërë që në rrjetet sociale t’i dërgohen asaj oferta nga sallone bukurie dhe parukerie që të merret si model bukurie./Express/

Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *