Moderatorja më e mirë shqiptare? Lei Kraja përgjigjet pa hezituar

Moderatorja më e mirë shqiptare? Lei Kraja përgjigjet pa hezituar

Moderatorja e njohur e emisioneve sportive, Lei Kraja ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e publikut me sinqeritetin e treguar në ekran dhe jo vetëm.

Së fundmi Lei nuk ka hezituar të tregojë pa asnjë problem se cila është moderatorja më e mirë shqiptare në një postim në ‘Instastory’, teksa e kanë pyetur.

Kraja ka publikuar një foto të moderatores Silvana Braçe, duke shkruar gjithashtu emrin e saj. Lei i është përgjigjur edhe pyetjeve të tjera lidhur me operacionet plastike duke pohuar se deri më tani nuk ka asnjë ndërhyrje.

Kujtojmë se e ftuar në ‘Shiko Kush Luan’ javën e kaluar, Lei pohoi se e vetmja moderatore me të cilën nuk do të “bashkëpunonte” është Vilma Masha për shkak të eksperiencës dhe njohurive të saj të mëdha.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *