Eva Murati e thotë troç: Ja kush është futbollisti shqiptar më se.ksi

Eva Murati e thotë troç: Ja kush është futbollisti shqiptar më se.ksi

Moderatorja e njohur Eva Murati, ishte e ftuar në “N’fermë”, ku nuk i ka shpëtuar edhe disa pyetjeve “thumbuese”.

Kush është futbollisti më se.ksi shqiptar? Të gjithë mund kemi nga një emër të ndryshëm në mendje, por për Eva Muratin, ai është Erjon Bogdani.

Moderatorja nisi të thur elozhe dhe të thoshte, se më i bukuri, më i miri, më sek.si është Erjon Bogdani.

Ndërkohë gazetari Ervin Kurti “ak,uzoi” Evën se bëri me hile pasi ish-futbollisti Bogdani, është një i afërm i saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *