Oriola Marashi vjen kaq elegante në setin e ri fotografik

Oriola Marashi, është një ndër modelet më të perfolura shqiptare, për imazhet që ndanë me ndjekësit e saj në Instagram

Kësaj radhe bukuroshja vjen me pamje elegante, një fustan ngjyrë gri duke vënë në pah gjo.ksin dhe këmbët e gjata.

Si gjithmonë, Oriola tërheq vëmendjen e publikut me pozat që mer në fotografitë e publikuara.

Kujtojmë se Oriola së fundmi ka qenë me pushime në Dubai ku nuk kanë munguar imazhet ./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *