Këngëtarja e njohur ka një problem të madh me meshkujt, e zbulon përmes këtij postimi

Këngëtarja e njohur ka një problem të madh me meshkujt, e zbulon përmes këtij postimi

Mëngjesin e sotëm, këngëtarja e njohur Enca Haxhia, ka ndarë në “Instastory” një problem që ndodh me meshkujt që ju i doni dhe ata nuk ju duan.

Apo ndodh që meshkujt nuk bëjnë maksimumin për ju, s’janë të përshtatshëm, por sërish arrijnë të marrin vëmendjen dhe afeksionin tuaj.

Këngëtarja e njohur ka një problem të madh me meshkujt, e

Këngëtarja në foton e postuar në rrjetet sociale shfaqet duke përqafuar jastëkun, që në këtë moment simbolizon “meshkujt që nuk e meritojnë dashurinë e saj.”

Duket se kësaj here, Enca është fiksuar keq me dikë që s’bën për të dhe sa mirë e kuptojmë! Por, këto janë çështje të zemrës që nuk i zgjidh dot askush tjetër veç saj. Shpresojmë që Enca ta kalojë sa më shpejt këtë fiksim dhe jo vetëm ajo! Çdo vajzë tjetër që ndan të njëjtin “hall”, t’i thërrasë mendjes sa më parë!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *