Thuajse zyrtare, Rey Manaj një hap larg ekipit të ri

Thuajse zyrtare, Rey Manaj një hap larg ekipit të ri

Rey Manaj pritet të kalojë në kampionatin turk te Kasimpasa. Sulmuesi 23 vjeçar nuk do jetë më pjesë e Barcelona B, ndërsa për të interesohen PAOK dhe Kasimpasa. Duket se skuadra e Superligës turke ka fituar garën me gjigantët e Greqisë.

Palët kanë gjetur gjuhën e përbashkët dhe shumë shpejt lojtari do të prezantohet te ekipi I ri. Kasimpasa zhvillon aktivitetitn në elitën e Turqisë, ndërsa pjesë e kësaj skuadre është edhe Loret Sadiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *