Bebe Rexha ndan imazhe me të dashurin, vë në pah të pasmet me veshjen në të bardha

Bebe Rexha ndan imazhe me të dashurin, vë në pah të pasmet me veshjen në të bardha

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, është përfolur mjaft shumë për lidhjen e saj të re të dashurisë.

Ditë më parë ajo kishte ndarë një imazh në të cilin shihej Keyan Safyari, regjisori i cili i ka rrëmbyer zemrën.

Përmes kësaj qarkulluan mjaft spekulime në rrjet, ndërsa tani ajo ka vendosur të dalë haptazi me të.
Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja bionde është parë në krahër e Keyan.

Ajo është shfaqur e e veshur në të bardha, ndërsa në rend të parë ka vënë të pasmet e tonifikuara.

Me të njëjtën ngjyrë është parë edhe i dashuri i saj, i cili mbante një bluzë dhe pantallona.

Sidoqoftë, çifti i përfolur u pa për herë të parë së bashku në mars gjatë një feste në Delilah para se fotografitë e tyre të shfaqeshin në korrik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *