Rita Ora bën postimin e veçantë, mban shqiponjën me dy flamujt

Rita Ora bën postimin e veçantë, mban shqiponjën me dy flamujt

Këngëtarja e famshme, Rita Ora ka treguar gjithmonë me krenari origjinën e saj.
Së fundmi, ajo ka bërë një postim në “Instastory”, ku ka shpërndarë një pikturë me motive Kombëtare.

Në foton në fjalë, 29-vjeçarja shfaqet teksa në krahun e saj qëndron një shqiponjë që mban dy flamujt, atë të Kosovës dhe Shqipërisë.

“Më pëlqen kjo”, ka shkruar Rita Ora krahas fotografisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *