Plazh në ditët e fundit të shtatzënisë, Arbana Osmani fotografohet nga paparazi

Plazh në ditët e fundit të shtatzënisë, Arbana Osmani fotografohet nga paparazi

Nuk ia ka kursyer vetes ditët e plazhit të kësaj vere edhe pse ështe në prag të lindjes së fëmijës së dytë. Paparazi ynë e ka fotografuar Araban Osmanin në plazhet e jugut duke u relkasuar në shoqërinë e familjatrëve të saj.

Arbana Osmani pritet të bëhet nënë për herë të dytë së shpejti dhe trupi i saj ka pësuar ndryshime gjatë shtatzënisë. Për të gjithë ata që janë kureshtarë të shohin se si duket moderatorja në muajin e fundit të shtatzënisë, ndiqni fotogalerinë e mësipërme.

Ky është fëmija i saj i parë me të dashurin, regjisorin Eduart Grishaj. Gjatë gjithë muajve të shtatzënisë, ajo ka qenë mjaft aktive me udhëtime të shpeshta dhe video ku eksperimentonte me gatimin, pasionin e saj të madh.

Ndërkohë që pritjes së ëmbël po i vjen fundi, duket se pasi djali të vijë në jetë, Arbana ka plane për ceremoni dasme dhe hapjen e biznesit të saj, që do të jetë një restorant luksoz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *