Një bjondinë në super formë, Fifi i çmendi të gjithë me fotot e fundit

Një bjondinë në super formë, Fifi i çmendi të gjithë me fotot e fundit

Fifi është një nga këngëtaret më të dashura dhe të komentuara në shoëbizin shqiptar. Fifi nuk komentohet vetëm për karrierën e saj të suksesshme por edhe për ndryshimet që ka bërë së fundi në pamjen e saj.

Mbrëmjen e kaluar ajo është shfaqur më seksi dhe në formë se kurrë. Me flokët bjondë dhe fustanin e ngushtë në bel, Fifi i ka lënë të gjithë pa fjalë.

Kujtojmë se Fifi shpesh herë është përballur me kritika për faktin se ka ndryshuar shumë në pamjen e saj. Ka patur nga ata komentuese që janë shprehur se iu pëlqente më shumë para ndryshimit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *