Mozzik flet nëse mund të ribashkohet sërish me Loredanën

Mozzik flet nëse mund të ribashkohet sërish me Loredanën

Reperi Mozzik dhe ish-bashkëshorja e tij, Loredana Zefi, janë ndarë për më shumë se një vit.

Të njëjtit përgjatë kësaj kohe kanë bërë tituj të shumtë në faqet rozë dhe shpesh komentohet raporti i tyre.

Artisti i njohur së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “Shiko kush Luan”, ndërsa në pjesën e lojërave ai është pyetur rreth ish-gruas së tij.

Në rubrikën “Ndaje ose haje”, ai është pyetur nëse do të ketë një ribashkim mes tij dhe Loredanës?”.

24 vjeçari vendosi të hajë ushqimin në vend që të fliste, por në anën tjetër nuk mohoi asgjë.

Megjithatë, presim të shohim se çfarë do të ndodhë në vazhdim mes dyshes së famshme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *