Mijëra euro, sa kushtoi veshja e Luanës në puntatën e parë të “Shiko Kush Luan”

Mijëra euro, sa kushtoi veshja e Luanës në puntatën e parë të “Shiko Kush Luan”

Mbrëmjën e djeshme ka startuar puntata e parë e “Shiko Kush Luan” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.

Si çdo herë tjetër edhe mbrëmjen e djeshme Luana është kujdesur në detaje për look-un e saj.

Por jeni kurioz sa i kushtoi fustani i kuq moderatores?

Faqja “What They wearin” bënë me dije se fustani i lëkurës, Alexander McQueen ka kushtuar plot 5.490 euro dhe rripi përsëri Alexander McQueen 490 euro.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *