Me këtë veprim, Nora tregon se është drejt ribashkimit me Robertin?

Me këtë veprim, Nora tregon se është drejt ribashkimit me Robertin?

Ishin dyshja më e pëlqyer dhe më e komentuar nga mediet rozë.
Vite më parë ata i dhanë fund lidhjes së tyre, por që një gjë do i lidh gjithmonë- vajza e tyre Renee, shkruan “Kosovarja”.

Duket se dyshja ende kanë raporte të mira mes vete, duke shkëmbyer pëlqime e komente në rrjete sociale, por që kësaj radhe Nora na habiti me veprimin e saj.

Roberti publikoj një imazh bashkë me Renën ku mori vëmendje komenti i Norës: Renea ime e bukur duke e shoqëruar me një zemër komentin.

Mos dëshiron të tregojë se çifti dëshirojnë të ribashkohen sërish apo thjeshtë ruajnë raportin shkaku i vajzës?/Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *