Kida a ka patur ndonjëherë të dashur? E zbulon vetë ajo

Kida a ka patur ndonjëherë të dashur? E zbulon vetë ajo

Këngëtarja e dashur për publikun, Kida, ka qenë mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” në Top Channel.

Sikurse të gjithë të ftuarit e tjerë edhe Kida nuk ka mundur t’i shpëtojë sfidës “Ndaje ose haje”. Gjatë kësaj loje, këngëtares iu bë një pyetje që të gjithë janë kuriozë: “A ka patur ndonjëherë Kida të dashur sepse asnjëherë nuk kemi dëgjuar për një lidhje dashurie nga ti?!?”.
Për t’i shpëtuar ushqimit të shpifur këngëtarja vendosi të flasë duke treguar se nuk është një lidhje dashurie dhe nuk e ka ende shpirtin binjak.

Epo fansa të dashur si duket Kida do jetë “single” dhe për një kohë të gjatë pasi karriera është në planet e saj të para dhe shumë shpejt do dëgjojmë hite të reja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *