“E bukur apo inteligjente”? Megi Pojani i lë të gjithë pa fjalë (FOTO)

“E bukur apo inteligjente”? Megi Pojani i lë të gjithë pa fjalë (FOTO)

U rikthye ‘E Diell’ në Top Channel e bashkë me të edhe rubrikat e saj të shumta. E para që e hapi siparin e këtij sezoni të ri ishte rubrika ‘Trotuar’.

‘Inteligjenca kundër bukurisë’, kjo ishte tema e parë e cila u shoqërua me debate në studio. E ftuar ishte Megi Ponari, e cila këtë sezon do të jetë pjesë e ‘ E Diell’. E pyetur nga Edi Manushi, nëse Megi do të dëshironte të ishte e inteligjente apo e bukur, ajo u përgjigj:

“Është një shprehje që gjithçka që një vajzë duhet të jetë në këtë botë është bukuroshe budallaqe. Është e vërtetë për një arsye. Kjo është kur do të diferencojmë të dyja nga njëra-tjetra, pra nëse t’i do të jesh e bukur dhe budallaqe, por jo më e lumtur. Njerëzit e zgjuar kanë më shumë halle, mërziten më shumë, mendojnë më shumë dhe stresohen më shumë”, tha Megi/GazetaSHqip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *