Video/ Inter përmbys Fiorentinë  po ky super gol i Lautaro Martinez do ju lërë pa fjalë

Video/ Inter përmbys Fiorentinë po ky super gol i Lautaro Martinez do ju lërë pa fjalë

45 minutat e para të sfidës Inter-Fiorentina (1-1) prodhuan emocione dhe raste të shumta. Sfida nisi në mënyrën më të keqe për zikaltërit, kur në minutën e tretë Kuame realizoi golin e parë.

Ekipi i Xhuzepe Iakinit dominoi takimin duke iu afruar disa herë golit të dytë. Zikaltërit pretenduan për penallti në minutën e 18-të, por pas pamjeve të VAR-it gjyqtari Xhanpaolo Kalvarese ktheu mbrapsht vendimin paraprak për penallti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *