Probleme me lëndime te skuadra e Real Madrid

Probleme me lëndime te skuadra e Real Madrid

Vazhdojnë problemet me lëndime te skuadra e Real Madrid.Mbrojtësi i majtë, Marcelo, nuk do të jetë në shërbim të skuadrës së tij për ndeshjen kundër Real Betis.

Real Madrid kanë njoftuar se brazliani largohet nga lista e lojtarëve të ftuar, pasi ka probleme me shpinën

Ndeshja mes ‘Los Blancos’ dhe skuadrës nga Sevilla luhet sonte, me fillim nga ora 21:00.

Gjasat janë maksimale që në pozitën e mbrojtësit të krahut të majtë sonte të startojë Ferland Mendy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *