Loredana dhe Mozzik janë bashkë? Çifti filmohen duke bërë shopping (VIDEO)

Loredana dhe Mozzik janë bashkë? Çifti filmohen duke bërë shopping (VIDEO)

Së fundmi një video po qarkullon në rrjetet sociale ku shihet Loredana dhe Mozzik të cilët janë duke bërë ‘shopping’ bashkë.
Prej më shumë se një viti dyshja i ka dhënë fund marrëdhënies së tyre dhe këto pamje i kanë suprizuar të gjithë duek qënë se ndarja e tyre nuk ishte dhe aq paqësore.
Në deklarata dhe postime të ndryshme si Mozzik ashtu dhe Lori e kanë thumbuar ashpër njëri-tjetrin.
Loredana dhe Mozzik janë prindër të një vazje të quajtur Hana, dhe nuk e dimë nëse ky takim i tyre ka të bëjë me të voglën apo mes çiftit po rikthehet dashuria për njëri tjetrin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *