Formacionet zyrtare Betis- Real Madrid, Zidane befason le ne stol dy yjet e ekipit.

Formacionet zyrtare Betis- Real Madrid, Zidane befason le ne stol dy yjet e ekipit.

Në ‘ Benito Villamarín’, Real Betis pret Real Madridin, për të zhvilluar ndeshjen e xhiros së tretë të La Ligas.

Ajo qe bie ne sy eshte se Modric dhe sulmuesi brazilian Vinicus, do te nisin ndeshjen nga stoli.

Formacionet zyrtare:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *