Stresi dhe Ledri bëhen bashkë, çfarë po “gatuajnë” reperat

Stresi dhe Ledri bëhen bashkë, çfarë po “gatuajnë” reperat

1 vit më parë Stresi dhe Ledri treguan se i kishin lënë në të shkuarën problemet e tyre për shkak të përplasjeve të grupeve të ndryshme. Së fundmi dy reperët kanë ndarë në llogaritë e tyre individuale momente krah njëri-tjetrit në Prishtinë.

Të dy ata shfaqen të qeshur, teksa nuk kanë zbuluar asnjë detaj se çfarë i ka bërë bashkë. Nuk dihet ende nëse Stresi dhe Ledri janë takuar miqësisht apo shumë shpejt do të sjellin edhe ndonjë bashkëpunim midis tyre.

Megjithatë këto detaje mund t’i zbulojnë vetë reperët në javët në vazhdim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *