“Pse bëni sikur kam ngel në derë”/ Alesia Bami sqaron një herë e mirë statusin e saj

“Pse bëni sikur kam ngel në derë”/ Alesia Bami sqaron një herë e mirë statusin e saj

Alesia Bami është komentuar shumë shpesh në mediat rozë për jetën e saj private. Madje shumë herë e ngacmojnë rreth statusit të saj duke e pyetur nëse është e fejuar apo beqare.

Alesia e ka sqaruar një herë e mirë se është single madje ka treguar dhe arsyen pse. E ftuar në emisionin “Wake up” ajo është shprehur: “Që jam single jam dhe kjo punë ka marrë fund. Kam ngelur single se kam pretendime. Janë shumë pretendime, shumë gjëra. Duhet të jetë i gjatë, simpatik, të ketë karakter shumë të fortë, i sinqertë, duhet të më vlerësojë dhe të më respektojë. Nuk duhet të jetë i mërzitshëm. Kam disa kohë single. Mbase vjen momenti që vijnë të gjitha bashkë. Pse bëni sikur kam ngel në derë”, tha Alesia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *