E KRYER: Andi Zeqiri në Serie A

E KRYER: Andi Zeqiri në Serie A

Shumë shpejt edhe zyrtarizimi. Andi Zeqiri do të jetë futbollisti më i ri i Parmës.Këtë e ka konfirmuar edhe gazetari i njohur italian, Alfredo Pedulla, përmes një postimi në rrjetin social “Twitter”, mbrëmë në orët e vona, përcjell GazetaBlic.Skuadra italiane ka mposhtur konkurrencën e Brightonit, Marseilles, Nices, Udineses dhe Hellas Veronas.

Marrëveshja pritet të mbyllet për shumën e 3.5 milionë eurove, ndërsa edhe më tutje nuk raportohet për pagën që do të përfitojë futbollisti në “Ennio Tardini”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *